Широкоформатний друк

На сьогоднішній день неможливо собі уявити магазин без привабливою і цікавою вивіски, кінотеатр без афіш, музей або виставку картин без табличок і стендів. Завдяки зовнішньої або внутрішньої реклами буде якомога ефективніше результат праці, адже саме він активно залучає клієнта. Широкоформатний друк допоможе досягти найбільшої популярності для Вашого бізнесу, оскільки такий вид реклами вимагає спеціальних умов виробництва і друку. Тільки широкоформатний друк підкреслить індивідуальність своїми нестандартними формами і розмірами банери, стенди, афіші, знаки або ін.

Професіонали компанії «Неодизайн» запропонують Вам послуги широкоформатного друку, який використовується як для зовнішньої, так і внутрішньої реклами. Саме продукція від компанії «Неодизайн» відрізняється наступними перевагами:

-доступна вартість;
-якісне нанесення будь-якого зображення;
-індивідуальний підбір формату під конкретні розміри;
-підбір матеріалу для виготовлення (пластик, тканину, полотно, папір і ін.);
-зносостійкість, яка відіграє суттєву роль при довговічності, адже піддається впливу навколишнього середовища;
-швидкі терміни виготовлення.
Компанія «Неодизайн» вже багато років працює на ринку послуг і зарекомендувала себе як надійний і якісний виконавець робіт різної складності. Фахівці «Неодизайн» дбають про якість продукції, що випускається, адже використовують сучасні матеріали і високоякісне обладнання для виготовлення оригінальних замовлень широкоформатного друку, щоб кожен клієнт завжди були задоволений і звертався за послугами неодноразово.

Якщо Ви не змогли знайти макет, фахівці компанії «Неодизайн» запропонують свої варіанти грунтуючись на специфіку Вашого роду діяльності та індивідуальних побажань. Все що Вам потрібно - розповісти менеджерам про свою плани і вибрати один із запропонованих варіантів. Звернувшись в компанію «Неодизайн» Ви назавжди залишитеся нашим клієнтом.

Залишились питання?
Ви можете задати їх нашому менеджеру!

За бажанням клієнта, дизайнери компанії "Неодизайн" розроблять для Вас і інші
складові фірмового стилю (які доповнять один одного і створять єдиний образ),
зроблять Ваше підприємство або фірму впізнаваною.