Друк на металевих листах і на інших матеріалах

Ультрафіолетовий друк - це друк за новою технологією, який з кожним днем стрімко набирає популярність. За допомогою спеціальної технології фахівці компанії «Неодизайн» виконають друк будь-якої складності на:

-склі;
-дереві;
-ДВП;
-ДСП;
-ПВХ;
-пластику;
-картоні;
-папері;
-фотошпалерах;
-тканині;
-кераміческой плитці;
-металевих аркушах та на інших матеріалах.
Особливості ультрафіолетового друку полягають у використанні спеціального світло-відражаючого чорнила, за допомогою і під дією якого ультрафіолет згущується зберігаючи свій колір і насиченість тривалий час.

Ультрафіолетовий друк має такі переваги:

-якість, яскравість і насиченість друку;
-не піддається вигоряння;
-стійкий до впливу зовнішніх факторів;
-екологічність фарби;
-друк білим кольором
-матова фарба немає відблиску;
-широкий вибір заливки фарби, завдяки чому, дозволяє отримати яскраві і насичені кольори.
Фахівці компанії «Неодизайн» використовують сучасні широкоформатні принтера, завдяки яким барвники залишаються на будь-якому матеріалі якісними і більш насиченими. При роботі з гладкими поверхнями (керамічною плиткою, акрилом, склом або ін.) Перед початком друку використовують спеціальний праймер, який покращує адгезію фарби з самим матеріалом, завдяки цьому створюється додатковий захист і збільшується термін експлуатації виробу. В основі даного способу друку лежить універсальність і гнучкість.

Замовивши ультрафіолетовий друк в компанії «Неодизайн» Ви зможете втілити в реальність Ваші найсміливіші ідеї, ніж підкреслите свою індивідуальність в сучасному світі. Саме в компанії «Неодизайн» Ви зможете отримати кваліфікаційну допомогу в створенні дизайну рекламної продукції або будь-якого виробу, саме це додасть виразності, стильності і незабутності Вашому інтер'єру.

Залишились питання?
Ви можете задати їх нашому менеджеру!

За бажанням клієнта, дизайнери компанії "Неодизайн" розроблять для Вас і інші
складові фірмового стилю (які доповнять один одного і створять єдиний образ),
зроблять Ваше підприємство або фірму впізнаваною.