Вироби з металу, міські меблі

Професійні фахівці компанії "Неодизайн" виконають для Вас необхідний обсяг конструкторських і дизайнерських послуг. Наш творчий і креативний підхід до кожного проекту, дозволяє створювати неординарну, привабливу і запам'ятовується рекламу. Яка основна задача при створенні будь-якого підприємства? Правильно, — індивідуальність і свій стиль, які зроблять компанію перед клієнтами і партнерами більш презентабельною, а також підвищать рівень довіри. Фірмовий стиль — це сукупність безлічі графічних і колірних прийомів, представницької атрибутики (безпосередньо пов'язаної з родом діяльності), а також реклами.
Ключові складові фірмового стилю:
  • вибір кольорової палітри;
  • створення логотипу, розробка емблем, товарного знака і т.д .;
  • підбір шрифтів і орнаментів;
  • брендбук;
  • бланки фірми, візитки, унікальна упаковка, сувенірна продукція;

За бажанням клієнта, дизайнери компанії "Неодизайн" розроблять для Вас і інші складові фірмового стилю (які доповнять один одного і створять єдиний образ), зроблять Ваше підприємство або фірму впізнаваною.

Ми розробимо як весь комплекс фірмового стилю, так і окремі елементи. Сьогодні особливі вимоги до якості проектування, виготовлення та монтажу рекламних бордів та вивісок: важливий професіоналізм і наявність сучасного обладнання.

Рекламна агенція "Неодизайн" - не один рік займає лідируюче місце в місті в рекламному бізнесі. Ми не тільки створимо Вам дизайн-проект, а й зробимо розрахунки (на міцність, вітрові навантаження), розробимо конструкторську документацію і реалізуємо готові проекти. Наша фірма має ліцензію на виконання будівельно-монтажних робіт.

Своїм командою професіоналів ми створимо для Вашого підприємства або фірми оригінальний, впізнаваний і легко ідентифікований образ, який буде сприяти зміцненню престижу в колі ділових партнерів, а також дозволить Вам належним чином позиціонувати свою компанію на ринку! 

Етапи роботи

Складання кошторису

Авансовий платіж або оплата дизайн-проекту Замовником

Дизайн-проект, узгодження

Передача в виробництво

Передача на склад готової продукції, монтажні роботи або відправка поштою

Приклади робіт
Crema Caffe
Style Kids
Beer and Blues Art Pub
Готельний комплекс SmartApart
Cherry Lake Ресторан

Залишились питання?
Ви можете задати їх нашому менеджеру!

За бажанням клієнта, дизайнери компанії "Неодизайн" розроблять для Вас і інші
складові фірмового стилю (які доповнять один одного і створять єдиний образ),
зроблять Ваше підприємство або фірму впізнаваною.