Святкова ілюмінація

Якщо бажаєте створити святковий настрій за допомогою ефектної ілюмінації, тоді Вам потрібно звернутись до компанії «Неодизайн». Наша компанія зробить професійне оформлення комерційних, державних об’єктів, а також приватних будівель. За допомогою декоративного освітлення фасад Вашої будівлі виглядатиме святково та привабливо, привертаючи до себе погляди оточуючих.

Взимку вечоріє дуже швидко, тому з приходом темряви дуже привабливо виглядає феєрія вогнів, яка прикрашає собою приватну будівлю або котедж.

Новорічна чи святкова світлодіодна ілюмінація – це не лише особливий елемент мистецтва, а й важкий технологічний процес, успіх якого напряму залежить лише від кваліфікаційних спеціалістів «Неодизайн». Наша компанія має багаторічний досвід роботи на ринку, що дає змогу створити цікаву, святкову ілюмінацію та встановити її на будь-якій поверхні. Спеціалісти «Неодизайн» займаються продажом і монтажем святкової ілюмінації, візьмуть на себе роботи любої складності та виконають їх на бездоганному рівні.

«Неодизайн» використовують різні види декоративного світлодіодного освітлення, орієнтуючись на побажання клієнта та інтер’єр, реалізують найрізноманітніші прийоми до оформлення дахів, фасадів, ландшафту та різних об’єктів.

Спеціалісти «Неодизайн» займуться:

  • Контурним оформленням будівлі із застосуванням гірлянд;
  • Оформленням вивісок на закладах за допомогою світлодіодного освітлення;
  • Використанням світлових мотивів та фігур;
  • Розміщенням декоративного освітлення на площах та в парках;
  • Прикрашанням новорічних ялинок будь-якого габариту.

Перевагою святкової ілюмінації вважається не тільки гарний зовнішній вигляд, а й  - реклама, саме вона сприяє прибутку для Вашого бізнесу, який надає послуги чи товари. Звернувшись до компанії «Неодизайн» Ви будете приємно здивовані професіоналізму наших фахівців, якістю та швидкістю виконаного замовлення.

Залишились питання?
Ви можете задати їх нашому менеджеру!

За бажанням клієнта, дизайнери компанії "Неодизайн" розроблять для Вас і інші
складові фірмового стилю (які доповнять один одного і створять єдиний образ),
зроблять Ваше підприємство або фірму впізнаваною.