Широкоформатний друк

На сьогоднішній день неможливо собі уявити магазин без привабливої та цікавої вивіски, кінотеатр без афіш, музей чи виставку картин без табличок і стендів. Завдяки зовнішній чи внутрішній рекламі буде якомога ефективніший результат праці, адже саме він активно приваблює клієнта. Широкоформатний друк допоможе досягти найбільшої популярності для Вашого бізнесу, оскільки такий вид реклами вимагає спеціальних умов виробництва та друку. Лише широкоформатний друк підкреслить індивідуальність своїми нестандартними формами та розмірами банери, стенди, афіші, знаки чи ін.

            Професіонали компанії «Неодизайн» запропонують Вам послуги широкоформатного друку, який використовується як для зовнішньої, так і внутрішньої реклами. Саме продукція від компанії «Неодизайн» відрізняється наступними перевагами:

  • доступна вартість;
  • якісне нанесення будь-якого зображення;
  • індивідуальний підбір формату під конкретні розміри;
  • підбір матеріалу для виготовлення (пластик, тканина, полотно, папір та ін.);
  • зносостійкість, яка відіграє істотну роль при довговічності продукції, адже піддається впливу навколишнього середовища;
  • швидкі терміни виготовлення.

            Компанія «Неодизайн» вже багато років працює на ринку послуг і зарекомендувала себе як надійний і якісний виконавець робіт різної складності. Спеціалісти «Неодизайн» дбають про якість виготовленої продукції, адже використовують сучасні матеріали та високоякісне обладнання для виготовлення оригінальних замовлень широкоформатного друку, щоб кожен клієнт завжди були задоволений та звертався за послугами неодноразово.

            Якщо Ви не змогли знайти макет, спеціалісти компанії «Неодизайн» запропонують свої варіанти грунтуючись на специфіку Вашого роду діяльності та індивідуальних побажань. Все що Вам потрібно – розказати менеджерам про свою плани та вибрати один із запропонованих варіантів. Звернувшись в компанію «Неодизайн» Ви назавжди залишитесь нашим клієнтом.

Залишились питання?
Ви можете задати їх нашому менеджеру!

За бажанням клієнта, дизайнери компанії "Неодизайн" розроблять для Вас і інші
складові фірмового стилю (які доповнять один одного і створять єдиний образ),
зроблять Ваше підприємство або фірму впізнаваною.