Оформлення АЗС

Рухаючись на авто по дорозі, кожен автомобіліст зустрічає на своєму шляху безліч АЗС, які працюють цілодобово. При прийнять рішення, де заправитись, водій, звичайно ж, віддають перевагу тій АЗС, якій довіряє. Але на сьогоднішній день конкуренція в цій сфері дуже велика, тому водій нерідко здійснює свій вибір орієнтуючись на візуально привабливу рекламу АЗС. Саме перше враження від оформлення АЗС спонукає водія вперше заїхати на заправку, і тільки після покупки вже зможе оцінити якість пального та рівень обслуговування.

Саме для того, щоб привернути увагу клієнта, спеціалісти компанії «Неодизайн» зроблять все що від них залежить, щоб оформлення Вашої АЗС виділялося серед конкурентів та привертало зацікавлені погляди водіїв.

Спеціалісти «Неодизайн» виконають комплексне оформлення АЗС, яке включає в себе:

  • розробку дизайну-проекту;
  • облицювання операторської та окремо розташованих колонок;
  • ЗD оформлення фризу по периметру навісу;
  • підшивку стелі;
  • установку світильників;
  • виготовлення та встановлення придорожніх стел АЗС;
  • покажчики видів та вартості палива;
  • світловий логотип та об’ємні букви.

Компанія «Неодизайн» опираючись на свій досвід розуміє, що будь-якому продукту потрібна якісна упаковка, яка включає в себе професійний сервіс. Фахівці «Неодизайн» володіють усіма професійними навичками для реалізації незвичайних та найскладніших проектів АЗС. Також, «Неодизайн» візьме на себе комплексне оформлення АЗС «під ключ». Завдяки сучасному обладнанню та новітнім технологіям, які використовує компанія «Неодизайн» для втілення Ваших побажань, оформлення АЗС здобуде привабливий зовнішній вигляд, який виділить вашу заправку серед конкурентів.

Для того, щоб дізнатися про вартість послуг варто здійснити телефонний дзвінок чи залишити свій номер телефону в спливаючому вікні для зворотнього звязку. Наші менеджери звяжуться з Вами та проконсультують по всім необхідним питанням. Віддаючи перевагу оформленню АЗС компанії «Неодизайн» Ви отримаєте послуги на високому та бездоганному рівні за короткий проміжок часу.

Залишились питання?
Ви можете задати їх нашому менеджеру!

За бажанням клієнта, дизайнери компанії "Неодизайн" розроблять для Вас і інші
складові фірмового стилю (які доповнять один одного і створять єдиний образ),
зроблять Ваше підприємство або фірму впізнаваною.